KURUMSAL

 Global ekonominin gelişiminin içerisinde Türkiye mal ve hizmet üretiminde yakalamış olduğu ivme ile yerini almakta, ithalat ve ihracat değerleri her sene artarak gelişmektedir. Bu gelişim içinde dış ticaretin en önemli tedarikçilerinden biri olan " Lojistik " sektöründe yapılanmasını ve büyümesini hızla sürdürmektedir. Akademik platformda da daha evvelce mevcut olmayan sektörümüzün son yıllarda üniversiteler düzeyinde yer bulması sektör gelişiminin dikkati çeken hususlarından biridir.

 Sektörde son on yıl içerisinde çok uluslu birçok firmanın Türkiye'ye gelmesiyle birlikte, lojistik sektörü kalitesini ve standardını, dünya değerleri seviyesine yükseltmiştir. Bu standartlar çerçevesinde YÜCE ULUSLARARASI NAKLİYAT 1990 senesinden beri, gelişimin dışında kalmamayı başararak, lojistik sektörü içinde, tecrübesi ve vizyonu ile kurumsal yapılanmasını sağlamış, ürün çeşitliliğini her geçen artırarak, yurt dışı bağlantılarıyla, sektör içinde güçlü bir konuma gelmiştir.

 1990 senesinde sadece hava kargo taşımacılığı yapan bir firma olarak kurulan YÜCE ULUSLARARASI NAKLİYAT bugün, lojistik konusuna dahil edilebilecek tüm alanlarda, hizmetlerini sunabilen, dinamik ve çözüm odaklı yaklaşımıyla sektörün öncü firmalarından biridir.
IATA ve UTİKAD üyelikleri de bulunan YÜCE ULUSLARARASI NAKLİYAT ülkemizin Avrupa birliği üyeliği sürecinde, global bir marka olabilmek hedefiyle faaliyetlerini sürdürmektedir.
ORGANİZASYON

Metin YÜCE Genel Müdür metin@yucetrans.com
Dila SAHIN Operasyon Müdürü dila@yucetrans.com
Seda GUNAL Yurt dışı acenteler seda@yucetrans.com
Saadet YEŞİL Muhasebe saadet@yucetrans.com
Ergun TAN Havaalanı Müdürü ergun@yucetrans.com
İdris USTA Havaalanı operasyon idris@yucetrans.com
Gürcan TAN Operasyon gurcan@yucetrans.com
Şerafettin ÖZTÜRK Operasyon seref@yucetrans.com

anasayfa | firma hakkında | hizmetlerimiz | acentalarımız | i.k. | faydalı bilgiler | linkler | iletişim                      Copyright © 2007 Yüce Trans